Aktualności

Tydzień Minimalnie Inwazyjnej Chirurgii Ginekologicznej w Szpitalu Klinicznym przy Polnej

W dniach 26 listopada i 29 listopada 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Minimalnie Inwazyjnej Chirurgii Miednicy Mniejszej Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu przy ul. Polnej odbywały się kolejne Praktyczne Warsztaty pt.: Minimalnie Inwazyjna Chirurgia Miednicy Mniejszej - „krok po kroku”...

Wrześniowe warsztaty laparoskopowe

W dniu 3 września 2019 roku z inicjatywy prof. Macieja Wilczaka - Kierownika Kliniki Zdrowia Matki i Dziecka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu odbyły się kolejne Praktyczne Warsztaty pt.: Minimalnie Inwazyjna Chirurgia Miednicy Mniejszej - „krok po kroku”.

Kolejne warsztaty laparoskopowe

W dniu 02.04.2019 roku z inicjatywy prof. Macieja Wilczaka - Kierownika Kliniki Zdrowia Matki i Dziecka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu odbyły się kolejne Praktyczne Warsztaty pt.: Minimalnie Inwazyjna Chirurgia Miednicy Mniejszej - „krok po kroku”.

Technologia 3D - kolejne warsztaty chirurgii ginekologicznej

Katedra i Klinika Zdrowia Matki Dziecka pod kierownictwem prof. dra hab. Macieja Wilczaka po raz kolejny była organizatorem specjalistycznych warsztatów MINIMALNIE INWAZYJNA CHIRURGIA MIEDNICY MNIEJSZEJ, które odbyły się 26 lutego w Szpitalu Ginekologiczno-Położniczym przy ul. Polnej.

Archiwum

Kategorie