Kwalifikacja do zabiegów operacyjnych

Szanowne Panie!!!

Uprzejmie informujemy, że:
Centrum Minimalnie Inwazyjnej Chirurgii Miednicy Mniejszej Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego wznawia planowe operacje oraz kwalifikacje do operacji z zachowaniem wzmożonych zasad bezpieczeństwa, tak aby dochować wszelkich rekomendowanych standardów postępowania w trosce o dobro i bezpieczeństwo operowanych pacjentek oraz personelu medycznego.

Procedury przyjęcia zarówno do kwalifikacji jak i do operacji rozszerzone zostały o pretriage:
- pomiar temperatury,
- ankietę epidemiologiczną.

Ponadto dzięki zaangażowaniu Władz Uniwersytetu Medycznego, Samorządu Województwa Wielkopolskiego oraz Narodowego Funduszu Zdrowia zorganizowano w Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu:
Mobilny Punk Pobrań - DRIVE THRU, w którym każdej pacjentce przed planowaną operacją obligatoryjnie pobierany jest materiał do badań w kierunku SARS-CoV-2 w oparciu o badania molekularne metodą PCR identyfikujące zakażenie koronawirusem. Badania wykonywane w Uczelnianym Laboratorium są bezpłatne.

Serdecznie zapraszamy Wszystkie zainteresowane Panie do kontaktu z nami, a poniżej umieszczamy niezbędne dane kontaktowe:

Centrum Minimalnie Inwazyjnej Chirurgii Miednicy Mniejszej
Ginekologiczno-Położniczy
Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu ul. Polna 33.

Rejestracja do kwalifikacji na minimalnie inwazyjne zabiegi operacyjne odbywa się:
od poniedziałku do piątku  w godzinach 11:00-13:00
pod numerem telefonu - (61) 8419 602.
Skierowanie nie jest wymagane.

Centrum Minimalnie Inwazyjnej Chirurgii Miednicy Mniejszej:
http://kzmid.ump.edu.pl/zabiegi-operacyjne

Szczegółowe zasady skorzystania z Mobilnego Punktu Pobrań – DRIVE THRU zostaną Paniom przedstawione podczas wizyty kwalifikacyjnej do zabiegu operacyjnego.

Mobilny Punkt Pobrań DRIVE THRU ul. Rokietnicka (parking pomiędzy Centrum Biologii Medycznej zlokalizowanym przy ul. Rokietnickiej 8, a Centrum Kongresowo-Dydaktycznym UMP)
tel. 61-845-27-50 (od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:00)
e-mail: koronawirus-drive@ump.edu.pl
www.uczelnia.ump.edu.pl/covid

 


Szanowna Pani!

Jeżeli lekarz ginekolog uważa, że konieczna jest u Pani operacja z powodu schorzeń ginekologicznych - serdecznie zapraszamy na bezpłatne konsultacje medyczne i kwalifikacje do operacji ginekologicznych w Centrum Minimalnie Inwazyjnej Chirurgii Miednicy Mniejszej Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Kwalifikacje do zabiegów operacyjnych odbywają się:
od poniedziałku do piątku w godz. 11.00 - 13.00, po wcześniejszym umówieniu się pod numerem telefonu: (61) 8419 602 w godz. 11.00 - 13.00. Skierowanie do badań konsultacyjnych nie jest konieczne.

Po zakończonym leczeniu operacyjnym przekażemy Pani oraz lekarzowi prowadzącemu pełną informację o zakresie zabiegu jaki u Pani został wykonany tak , aby lekarz ginekolog posiadał pełną informację o Pani aktualnym stanie zdrowia.

W razie jakichkolwiek wątpliwości jesteśmy dostępni pod numerem telefonu - (61) 8419 602.

Życząc dużo zdrowia serdecznie zapraszamy!

Centrum Minimalnie Inwazyjnej Chirurgii Miednicy Mniejszej
Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu

Zobacz także