Aktualności

Grudniowe warsztaty pt. "Histeroskopia diagnostyczna i operacyjna w znieczuleniu miejscowym"

W ramach działalności Międzynarodowego Centrum Minimalnie Inwazyjnej Chirurgii Ginekologicznej Miednicy Mniejszej w dniach 3.12.21 oraz 10.12.2021 r. w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym odbyły się kolejne warsztaty pt.: "Histeroskopia diagnostyczna i operacyjna w znieczuleniu miejscowym".

CYKLICZNA EDUKACJA W ZAKRESIE MINIMALNIE INWAZYJNYCH OPERACJI GINEKOLOGICZNYCH „ON-LINE” ZE SZPITALA NA POLNEJ

W dniu 9 listopada w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym przy ul. Polnej odbyły się kolejne Praktyczne Warsztaty Operacyjne. Minimalnie inwazyjne zabiegi wykonywane technikami endoskopowymi oraz przezpochwowymi były transmitowane, tak jak zwykle w formule „ON-LINE”.

MINIMALNIE INWAZYJNA HISTEREKTOMIA LAPAROSKOPOWA ZE SZPITALA NA POLNEJ W ZASOBACH WEBSURG ON LINE UNIVERSITY OF IRCAD

Mamy zaszczyt i przyjemność poinformować Państwa, że zrealizowana w Międzynarodowym Centrum Minimalnie Inwazyjnej Chirurgii Miednicy Mniejszej Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego UM w Poznaniu, operacja „dużej macicy” według modyfikacji zaproponowanej przez prof. Macieja Wilczaka została opublikowana w największym na świecie Wirtualnym Uniwersytecie z siedzibą w Strasburgu.

CYKLICZNA EDUKACJA OPERACYJNA STACJONARNIE, czyli minimalnie inwazyjne zabiegi operacyjne ze Szpitala na Polnej

Kolejny już raz, w dniach 21-22 października w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, odbyły się Praktyczne Warsztaty Operacyjne - Histeroskopia diagnostyczna i operacyjna w znieczuleniu miejscowym-okołoszyjkowym, realizowane w formie stacjonarnej.

Archiwum

Kategorie