Aktualności

Sprawozdanie z warsztatów „Histeroskopia diagnostyczna i operacyjna w znieczuleniu miejscowym” z dnia 2 grudnia 2022

To była wyjątkowa edycja warsztatów. Ostatnie w tym roku spotkanie ginekologów odbyło się dzień po uroczystym otwarciu Centrum Histeroskopii w Znieczuleniu Miejscowym, z udziałem m.in. Ministra Zdrowia dra Adama Niedzielskiego.

Otwarcie Centrum Histeroskopii w Znieczuleniu Miejscowym

W Ginekologiczno-Położnicznym Szpitalu Klinicznym im. K. Marcinkowskiego przy ul. Polnej w Poznaniu, 1 grudnia 2022 uroczyście otwarto Centrum Histeroskopii w Znieczuleniu Miejscowym.

Ostatnie w tym roku warsztaty laparoskopowe

W ramach działalności Międzynarodowego Centrum Minimalnie Inwazyjnej Chirurgii Ginekologicznej Miednicy Mniejszej, 22 listopada 2022 roku w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu odbyły się kolejne, cykliczne warsztaty pt.: „Minimalnie inwazyjna chirurgia miednicy mniejszej - „krok po kroku" - on-line”.

CYKLICZNA EDUKACJA W ZAKRESIE MINIMALNIE INWAZYJNYCH OPERACJI GINEKOLOGICZNYCH„ON-LINE” ZE SZPITALA NA POLNEJ - SPRAWOZDANIE Z WARSZTATÓW PRZEPROWADZONYCH W DNIU 27 WRZEŚNIA

Koniec września to dla Zespołu Kliniki Matki i Dziecka ze Szpitala na Polnej to bardzo intensywny czas w zakresie prowadzonych warsztatów edukacyjnych. Tym razem 27 września, w Centrum Minimalnie Inwazyjnej Chirurgii Miednicy Mniejszej w...

Archiwum

Kategorie